Adres
Dendermondsesteenweg 80C, 9100 Sint-Niklaas
7/7 bereikbaar en op afspraak open. Wij maken tijd voor jou!
De Briteq BTX-CIRRUS II is een extreem krachtige bewegende washlight, uitgerust met 19 Osram 30W high power RGBW-leds en een lineaire zoom van 4° tot 60°. Deze wash light is volledig pixelmapbaar en uitgerust met superstille MOONS®-motoren van de nieuwste generatie voor soepele en onhoorbare zoomprestaties en 3-fasen MOONS®-stappenmotoren die zorgen voor zeer snelle pan/tilt-bewegingen met een 8 of 16bit precisie. De geluidsarme werking maakt hem perfect voor grotere theaters, podia, verhuur, enz.
Deze professionele washlight is uitgerust met Neutrik 3-pin en 5-pin XLR® in-/uitgangen en Neutrik PowerCon® TRUE1 in-/uitgangenvoor maximale flexibiliteit in een professionele omgeving. Met de meegeleverde omegaklemmen ga je voor een snelle installatie en dankzij de backup batterij kan je al je instellingen aanpassen zonder dat het toestel aangesloten is op het elektriciteitsnet, zeer handig in pré-productie verder is er nog een pan/tilt vergrendeling voor vervoerbescherming.
Met deze krachtige wash light zet je overdonderende en spetterende shows neer.
Bekijk zeker de video:
BTX-CIRRUS II
Gegevens:
Meegeleverd:
BTX-CIRRUS II
Voedingskabel
2 quick lock omegabeugels
Veiligheidskabeltje
Laurent Wery
zaakvoerder
Laurent Wery is de stuwende kracht achter Pro Gear. Met zijn jarenlange ervaring is hij ideaal geplaatst voor advies op maat. Zijn passie en kennis voor klank en licht is ongezien. Zowel Laurent als de medewerkers van Pro Gear zijn steeds bereikbaar voor raad en daad. Laurent is ook nog actief als dj en je kan hem wekelijks aan het werk zien op festivals, in clubs en op bedrijfs- en privé feesten.
7/7 bereikbaar en op afspraak open. Wij maken tijd voor jou!