Adres
Dendermondsesteenweg 80C, 9100 Sint-Niklaas
7/7 bereikbaar en op afspraak open. Wij maken tijd voor jou!
Deze zwarte PC-HS01 headshell is ontworpen voor de Pioneer Dj PLX-500 en PLX-1000 en is ook verkrijgbaar in zilver en goud. Je kunt dus kiezen welke kleur het beste bij de rest van je opstelling past. Of je kunt de kleuren gebruiken om het onderscheid te maken tussen je verschillende gewichten, cartridges of naalden; bijvoorbeeld zwart voor scratchen, zilver om op te nemen, en goud om te luisteren.
De PC-HS01 wordt geleverd met een shellgewicht van 4 gram, maar je kunt er ook andere gewichten aan bevestigen (cartridge en naald zijn niet inbegrepen).
Gegevens:
Kleur: Zwart
PC-HS01 omvat:
2 schroeven + 2 sluitringen -+ 2 moeren
een shellgewicht van 4 gram
Productgewicht: 10 g (11 g, met de meegeleverde accessoires inbegrepen)
Shell-lengte: 52 mm
Lengte vingerlift: 21 m
Laurent Wery
zaakvoerder
Laurent Wery is de stuwende kracht achter Pro Gear. Met zijn jarenlange ervaring is hij ideaal geplaatst voor advies op maat. Zijn passie en kennis voor klank en licht is ongezien. Zowel Laurent als de medewerkers van Pro Gear zijn steeds bereikbaar voor raad en daad. Laurent is ook nog actief als dj en je kan hem wekelijks aan het werk zien op festivals, in clubs en op bedrijfs- en privé feesten.
7/7 bereikbaar en op afspraak open. Wij maken tijd voor jou!