Dateq SRL-1 Power schakel box 3x 16AMP voor SPL Dateq series
Livraison 2-3 Jours ouvré
Description
De SRL1 is de uitbreiding voor de SPL-D2 en SPL-D3 display units en de SPL3, SPL3TS, SPL5 en SPL6 limiters. Gekoppeld aan één van de SPL series limiters of het display maakt het mogelijk om bij overschrijding een waarschuwingslamp aan te sluiten en de stroomvoorziening te onderbreken. Gekoppeld aan de SPL-D2 of SPL-D3 is het tevens mogelijk de instellingen via de SPL-D2 en SPL-D3 software als vertraging en sanctie aan te passen.
Gekoppeld aan de SPL3, SPL3TS, SPL5 en SPL6:
Wanneer het apparaat is gekoppeld aan de SPL3, 3TS, SPL5 en SPL6 zal de SRL-1 reageren op de waarschuwing- en sanctiestatus van de limiter. De instellingen worden automatisch van de limiter over genomen.
Gekoppeld aan de SPL-D2 of SPL-D3:
Gekoppeld aan de SPL-D2 of SPL-D3 heeft de SRL-1 de mogelijkheid om op een vooringestelde geluidsdruk als circuitonderbreker te werken. Vóór het onderbreken van het circuit zal de waarschuwingslamp signaal geven. Met het instellen van de groen/rood overgang wordt tevens de maximale geluidsdruk voor de SRL-1 ingesteld.
Bij het overschrijden van de ingestelde drempelwaarde zal de SRL-1 na de ingestelde tijd 5 seconden het stroomcircuit onderbreken.
Na het verstrijken van de sanctie tijd zal de stroomdoorvoer worden hersteld.
| Type | Boîtier de commutation |
|---|
Produits semblables
Tenez-moi informé
Veuillez indiquer votre adresse e-mail. Nous vous informerons dès que ce produit sera à nouveau en stock.
- Produit : Dateq SRL-1 Power schakel box 3x 16AMP voor SPL Dateq series
- Taille :
